AED trainer Mindray C1A
De AED trainer C1A van het merk Mindray is speciaal ontwikkeld om bekend te raken met de echte AED defibrillator BeneHeart CIA.
De C1A trainer van Mindray heeft dezelfde uiterlijke kenmerken zoals functionaliteit en opties, echter schok wordt gesimuleerd. Met deze Mindray AED trainer is het mogelijk om te trainen met zowel halfautomatische als volautomatische scenario’s en bevat deze AED C1A trainer alle bekende talen.
De AED trainer model C1A wordt standaard geleverd met:
-Set volwassene trainingselektroden.
-Een verbindingskabel voor de elektroden meegeleverd
-Afstandbediening.
Door een speciale plaklaag kunnen de trainingselektroden meerdere keren worden gebruikt. Met de meegeleverde afstandsbediening kan de instructeur het reanimatieprotocol tijdelijk laten pauzeren en / of vooruit spoelen. Tevens kunt u met deze afstandsbediening meerdere AED trainers tegelijk bedienen.
De Mindray trainer wordt standaard geleverd met:
-Mindray AED trainer C1A
-Set trainingspads voor volwassenen
-Aansluitkabel voor elektroden voor volwassenen
-Afstandsbediening
-Opbergtas
Afmeting AED trainer bedraagt 365mm X 280mm x 135mm