Wij scoren een 5,0 op Google

Laryngoscoopset Miller met handvat

Prijsklasse: €180,29 tot €422,29 incl. btw
Voeg toe aan favorieten
Voeg toe aan favorieten

Beschikbaar via nabestelling

Riester ri-standaard laryngoscoopset Miller. Wordt geleverd in een harde beschermhoes met 3 bladen en 1 handvat. Ontworpen voor eenvoudige intubatie en goed zicht. Met 2,7V vacuรผmlichtbron, die verwijderbaar is aan het distale uiteinde van het blad. Wordt met een autoclaaf gesteriliseerd (134ยฐ C / 273ยฐ F gedurende 5 minuten) en de RVS messen hebben vrijwel een onbeperkte levensduur.

Verkrijgbaar met handgrepen voor alkalinebatterijen of oplaadbare NiMH-batterijen.
Model R07060 is uitgevoerd met:
- Batterij handgreep type C voor niet oplaadbare batterijen (batterijen niet inbegrepen)
- 2,7V vacuรผmlichtbron
- Bladen Miller 2, 3 en 4
- De set wordt geleverd in een kunststof doos
Model R07061 is uitgevoerd met:
- Batterij handgreep type C met oplaadbare 2.5v ri-accuย  en een 230v ri-lader
- 2,7V vacuรผmlichtbron - Bladen Miller 2, 3 en 4
- De set wordt geleverd in een kunststof doos
Laryngoscoopsets type Miller zijn ook leverbaar voor baby’s. Zie hiervoor artikel R07070 & R07071. Op aanvraag zijn tevens 2,7V / 120V laryngoscopen leverbaar. Model R07062 & baby R07072. Mail voor meer info naar klantenservice@arvem.nl.
Geen downloads

Andere producten in deze categorie:

335,17 incl. btw
277 excl. btw
65,70 incl. btw
54.3 excl. btw
* Vereist veld

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang elke 4 weken informatie over onze diensten, producten en acties. Voor meer informatie verwijzen wij naar onze Privacy statement.